گمان مبر که به پايان رسيد کار مغان ........ هزار باده? ناخورده در رگ تاک است

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ساعت : ۱۱:۴۳:۱۳
آخرین خبرها
خانه / دوره ی هفتم مجلس شوراي اسلامي / فهرست نمایندگان دوره هفتم مجلس شورای اسلامی

فهرست نمایندگان دوره هفتم مجلس شورای اسلامی

فهرست نمایندگان دوره هفتم مجلس شورای اسلامی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

نمایندگان دور هفتم مجلس شورای اسلامی که انتخابات آن در ۹ اسفند ۱۳۸۲ برگزار و اولین جلسه آن در ۷ خرداد ۱۳۸۳ به تعداد ۳۳۳ نفر بودند که اسامی آنها به ترتیب زیر میباشد:

آ

جعفر آئین پرست – آذربایجان غربی (مهاباد)

عادل آذر – ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران)

ولی آذروش – اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

حسین آفریده – خراسان شمالی (شیروان)

ا

محمود ابطحی -اصفهان (خمینی شهر)

سعید ابوطالب – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

احمد احمدی – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)]] – فارس (ممسنی)

عباس‌علی اختری – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

جمال‌الدین ارجمند – فارس (جهرم)

محمدحسین استکی -اصفهان (اصفهان)

حبیب‌الله اسماعیل‌زاده -اصفهان (فلاورجان)

اکبر اعلمی – آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

عماد افروغ – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علی افشاری – اصفهان (سمیرم)

عباس‌علی الله‌یاری – کرمانشاه (کرمانشاه)

بهمن الیاسی – کرمانشاه (سنقرکلیایی)

گل‌محمد الیاسی – آذربایجان شرقی (خاروانا / ورزقان)

محمدسعید انصاری – خوزستان (آبادان)

علی امامی راد – لرستان (کوهدشت)

محمدرضا امیرحسنخانی – خراسان رضوی / خراسان جنوبی / یزد (فردوس / طبس / سرایان / بشرویه)

الهام امین‌زاده – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

مسعود امینی – فارس (استهبان / نی‌ریز)

عبدالغفور ایران‌نژاد – سیستان و بلوچستان (چابهار / نیکشهر)

محمدقلی حاجی ایری – گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی)

قدرت‌الله ایمانی – لرستان (خرم‌آباد)

ب

محمدرضا باهنر – کرمان (کرمان)

علی باغبانیان – اصفهان ( بادرود / خالد آباد / قمصر / نطنز / طرقرود )

طاهرآقا برزگر تیکمه دانش – آذربایجان شرقی (بستان آباد)

بایرام گلدی برمک – گلستان (مینودشت)

احمد بزرگیان – خراسان رضوی (سبزوار)

احمد بلوکیان – خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر)

علی بنایی – قم (قم)

محمدباقر بهرامی – همدان (اسدآباد)

حمید بهرامی احمدی – کرمان (رفسنجان)

رفعت بیات – زنجان (زنجان / طارم)

گل محمد بامری نماینده ایرانشهر سرباز وبخش بنت وفنوج لاشار

پ

حسین پاپی – لرستان (ازنا / دورود)

عباس پاک‌نژاد – یزد (صدوق / یزد)

رسول پورزمان – آذربایجان غربی (اشنویه / نقده)

نورالدین پیرمؤذن – اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

احمد پیش‌بین – کرمان (بافت)

ت

اسدالله تابع – آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب)

هاجر تحریری نیک صفت – گیلان (رشت)

محمدناصر توسلی‌زاده – خراسان رضوی (تربت حیدریه)

مرتضی تمدن – چهار محال بختیاری (شهرکرد)

ث

موسی‌الرضا ثروتی – خراسان شمالی (مانه / بجنورد / جاجرم / سملقان)

ج

حشمت‌الله جاسمی – کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب)

اسماعیل جبارزاده – آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

رشید جلالی جعفری – تهران (اشتهارد / کرج)

محمدحسن جمشیدی اردشیری – مازندران (بهشهر / نکا)

ح

انور حبیب‌زاده بوکانی – آذربایجان غربی (بوکان)

بهرام حبیبی – مرکزی (خمین)

هاشم حجازی‌فر – آذربایجان غربی (خوی)

فتح‌الله حسن‌وند – لرستان (خرم‌آباد)

محمودرضا حسن‌وند – لرستان (دلفان / سلسله)

احمد حسینی – کرمان (بردسیر / سیرجان)

بهلول حسینی – آذربایجان شرقی (میانه)

جلال حسینی – زنجان (زنجان / طارم)

عبدالله حسینی – هرمزگان (بستک / بندرلنگه)

سبحان حسینی حیدرآبادی – سیستان و بلوچستان (آق قلا)

محمود حسینی دولت آبادی -اصفهان (برخوار / میمه)

حسن‌آقا حسینی طباطبایی – سیستان و بلوچستان (زابل)

هادی حق‌شناس – گیلان (بندر انزلی)

هوشنگ حمیدی – کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران)

عطاءالله حکیمی – گیلان (رودبار)

محمدعلی حیدری شلمانی – گیلان (لنگرود)

فخرالدین حیدری – کردستان (بانه/سقز)

فریدون حسنوند – خوزستان (اندیمشک)

خ

امیررضا خادم ازغدی – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

احمد خاص احمدی – خراسان رضوی (تایباد / تربت جام)

محمد خوش چهره – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

زادعلی خلیل طهماسبی – چهار محال بختیاری (لردگان)

سلمان خدادادی – آذربایجان شرقی (ملکان)

د، ذ، ر، ز، ژ

د

داود دانش جعفری – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

علی دانش منفرد – مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان)

کمال دانشیار – خوزستان (امیدیه / بندر ماهشهر / هندیجان)

هادی دوست محمدی – سمنان (سمنان)

محمدحسن دوگانی آغچغلو – فارس (فسا)

محمد دهقان – خراسان رضوی (طرقبه / چناران)

علی دیرباز – هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم)

ولی‌الله دینی – آذربایجان شرقی (اهر / هریس)

ر

جعفرقلی راهب – مازندران (تنکابن / رامسر)

محمدهادی ربانی – فارس (شیراز)

رجب رحمانی – قزوین (تاکستان)

حسن رزمیان مقدم – خراسان رضوی (درگز)

عبدالمحمد رستاد – فارس (داراب / زرین‌دشت)

عباس‌علی رستمی ثانی – خراسان رضوی (قوچان)

احمد رسولی‌نژاد – تهران (دماوند / فیروزکوه)

ولی رعیت – مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر)

ابوالقاسم روحی سرخکلائی – مازندران (ساری)

محمدنبی رودکی – فارس (شیراز)

علی ریاض – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ز

علی زادسر – کرمان (جیرفت / عنبرآباد)

حمید زنگنه – خوزستان (اهواز)

حسن زمانی – همدان (ملایر)

س

محمدجعفر سادات موسوی -اصفهان (مبارکه)

حسن سبحانی – سمنان (دامغان)

حسین سبحانی‌نیا – خراسان رضوی (نیشابور)

علی سرافراز یزدی – خراسان رضوی (مشهد / کلات)

جواد سعدون‌زاده – خوزستان (آبادان)

محمد سلطانی – زنجان (خدابنده)

حسن سلیمانی – کرمانشاه (بیستون / صحنه / هرسین / کنگاور)

حسن سیدآبادی – خراسان رضوی (سبزوار)

مصطفی سیدهاشمی – آذربایجان شرقی (عجب شیر / مراغه)

ش

محمدمهدی شاهرخی – لرستان (پلدختر / ملاوی)

محمد شاهی عربلو – تهران (رباط کریم)

عشرت شایق – آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

عبدالمجید شجاع – بوشهر (دشتستان)

ولی‌الله شجاع‌پوریان – خوزستان (بهبهان)

سید حسن شجاعی کیاسری – مازندران (ساری)

بیژن شهبازخانی – همدان (ملایر)

محمدعلی شیخ – خوزستان (شوشتر)

حسین شیخ الاسلام – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ص

کیانوش صادق دقیقی – گیلان (آستانه اشرفیه)

رمضان‌علی صادق‌زاده – گیلان (رشت)

قیصر صالحی – بوشهر (جم / کنگان / دیر)

رسول صدیقی بنابی – آذربایجان شرقی (بناب)

امیر صنعتی مهربانی – آذربایجان شرقی (سراب)

ط، ظ، ع، غ، ف، ق

ط

محمدمهدی طباطبایی شیرازی – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

مصطفی طباطبایی‌نژاد -اصفهان (اردستان)

هادی طباطبایی – خوزستان (ایذه / باغملک)

رضا طلایی نیک – همدان (بهار / کبودرآهنگ)

زین‌العابدین طهماسبی سروستانی – فارس (سروستان / کربال / کوار)

ع

ناصر عاشوری قلعه رودخانی – گیلان (شفت / فومن)

علیرضا عبادی – خراسان جنوبی (بیرجند)

محمد عباس‌پور – آذربایجان غربی (ارومیه)

اسدالله عباسی – گیلان (املش / رودسر)

حسن عباسی (نماینده محلات) – مرکزی (دلیجان / محلات)

محمد عباسی – سیستان و بلوچستان (آق قلا)

قاسم عزیزی – مرکزی (شازند)

تیمور علی‌عسگری – خراسان رضوی (مشهد / کلات)

شکرالله عطارزاده – بوشهر (بوشهر / بندر دیلم / گناوه)

قدرت‌الله علیخانی – قزوین (آوج / بوئین زهرا)

غ

کریم غیاثی مرادی – آذربایجان شرقی (شبستر)

ف

عابد فتاحی – آذربایجان غربی (ارومیه)

مرتضی فضل‌علی – همدان (همدان)

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه – کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب)

سلیمان فهیمی گیگلو – اردبیل (بیله سوار / پارس آباد)

نفیسه فیاض‌بخش – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ق

حسین‌علی قاسم‌زاده – مازندران (بابل)

علی‌اکبر قبادی حمزه‌خانی – فارس (ارسنجان / مرودشت)

اسدالله قره‌خانی آلوستانی – سیستان و بلوچستان (علی‌آباد کتول)

محمد قمی – تهران (پاکدشت)

ک

عبدالله کعبی – ‌‌خوزستان (آبادان)

ابراهیم کارخانه‌ای – همدان (همدان)

محمدتقی کاویانی‌پور – همدان (نهاوند)

مرتضی کرمی – ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران)

محمد کریمیان – آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر)

محسن کوهکن -اصفهان (لنجان)

ابوالفضل کلهر – تهران (شهریار)

گ

اسماعیل گرامی مقدم – خراسان شمالی (مانه / بجنورد / جاجرم / سملقان)

م

مجتبی مؤدب‌پور – گیلان (رشت)

علی مؤیدی – فارس (سپیدان)

محمدقلی مارامایی – [[سیستان و بلوچستان]

منوچهر متکی – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

یوسف محبی – فارس (لارستان)

محمدتقی محصل همدانی – یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز)

شاهین محمدصادقی – فارس (کازرون)

محمود محمدی – فارس (آباده / بوانات / خرمبید)

مصطفی محمدی – کرمانشاه (ثلاث باباجانی / جوانرود / پاوه)

ابوالقاسم مختاری – سیستان و بلوچستان (زابل)

سید محمود مدنی بجستانی – خراسان رضوی ( گناباد / بجستان )

حسن مرادی – مرکزی (اراک / کمیجان)

قباد مرتضوی فارسانی – چهار محال بختیاری (اردل/ فارسان / کوهرنگ / کیار)

شاپور مرحبا – گیلان (آستارا)

مهرانگیز مروتی – اردبیل (خلخال / کوثر)

شهریار مشیری – هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم)

عبدالرضا مصری – کرمانشاه (کرمانشاه)

حسین مظفر – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

غلامحسین مظفری – خراسان رضوی (نیشابور)

علی معلمی‌پور – هرمزگان (جاسک / رودان / میناب)

معتمد موریس – نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / کلیمیان)

احمد موسوی – خوزستان (اهواز)

فضل‌الله موسوی – تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات)

ناصر موسوی – خوزستان (رامهرمز)

مرتضی موسوی – لرستان (الیگودرز)

نظام مولاهویزه – خوزستان (دشت آزادگان)

محمدعلی مقنیان – کردستان (بیجار)

ولی ملکی – اردبیل (مشگین شهر)

محمدرضا میرتاج‌الدینی – آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز)

غلامرضا میرزایی – چهار محال بختیاری (بروجن)

محمد میرمحمدی – قم (قم)

هدایت‌الله میرمرادزهی – سیستان و بلوچستان (سراوان)

ن، و، ه، ی

ن

علی‌اکبر ناصری – مازندران (بابل)

محمدعلی نبی‌زاده – کهکیلویه و بویراحمد (گچساران)

ایرج ندیمی – گیلان (سیاهکل / لاهیجان)

ناصر نصیری – اردبیل (گرمی)

قربان‌علی نعمت‌زاده قراخیلی – مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر)

رضا نوروززاده – خراسان شمالی (اسفراین)

حسین نوش‌آبادی – تهران (ورامین)

حسن نوعی اقدم – اردبیل (اردبیل / نمین / نیر)

محمدصادق نیرومند – خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان)

احمد نیک فر – فارس (اقلید)

کوروش نیک‌نام – نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / زرتشتیان)

و

گیورک وارطان – نمایندگان اقلیت (مسیحیان ارامنه شمال کشور)

مختار وزیری – کرمان (منوجان / کهنوج)

ه

مصطفی هاشمی ریسه – کرمان (شهر بابک)

فریدون همتی – ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران)

ی

منصور یاوری -اصفهان (خوانسار)

محسن یحیوی – لرستان (بروجرد)

عزت‌الله یوسفیان ملا – مازندران (آمل / لاریجان

درباره‌ی سردبیر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا