گمان مبر که به پايان رسيد کار مغان ........ هزار باده? ناخورده در رگ تاک است

امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ساعت : ۰۰:۵۲:۰۱
آخرین خبرها
خانه / آرشیو اخبار / سیاسی و اجتماعی

بایگانی دسته بندی ها : سیاسی و اجتماعی

اشتراک به خبردهی

شجاع پوریان:روزنامه جدید «همدلی» در راه است

دكتر شجاع پوريان

روزنامه ای جدید با عنوان «همدلی» با صاحب امتیازی و مدیرمسوولی ولی الله شجاع پوریان، از اعضای شورای اسلامی شهر تهران به زودی فعالیتش را آغاز می کند. شجاع پوریان درباره نشریه «همدلی» گفته است: متاسفانه با وجود آموزه های دینی شاهد روایت خوب از پدیده های سیاسی و اجتماعی نیستیم، به همین دلیل اتخاذ سیاست های ناصحیح باعث شده ... بیشتر بخوانید »

ورود زودهنگام چهره‌های درجه ی دو به مقوله انتخابات!

ولی‌الله شجاع‌پوریان‌، سایت رسمی دکتر شجاع پوریان

ورود زودهنگام چهره‌های درجه ی دو به مقوله انتخابات! دکتر ولی‌الله شجاع‌پوریان‌   آرمان- میثم سعادت: هنوز جدول برگزاری انتخابات مجلس آینده اعلام نشده اما با توجه به ادوار قبلی انتخابات، حدود یک سال دیگر، ثبت نام کاندیداها برای انتخابات مجلس به پایان رسیده است و بعید نیست نتایج اولیه احراز صلاحیت‌ها نیز اعلام شده باشد. با این حال این انتخابات ... بیشتر بخوانید »

تأملی بر پیشنهاد رییس‌جمهور

clip_image001

تأملی بر پیشنهاد رییس‌جمهور   ولی‌الله شجاع‌پوریان‌ نماینده ادوار مجلس و عضو شورای‌اسلامی شهر تهران   سخنان مهم دکتر روحانی و تاکید بر یک ظرفیت مهم در قانون‌اساسی، یعنی همه‌پرسی و رفراندوم را می‌توان در راستای وعده‌های وی در ایام انتخابات تبیین کرد. دکتر روحانی یکی از محورهای برنامه‌ خود را احیای اصول فراموش‌شده قانون‌اساسی ذکر کرد و در سخنرانی ... بیشتر بخوانید »

رفتن به بالا